כסאות תלמיד ארגונומיים

כסאות ארגונמיים לבתי ספר והשפעתם על התלמידים שלכם

במאמר הבא נסביר על חשיבותה של היציבה הנכונה, נסביר איך ריהוט ארגונומי לבית ספר כמו כסאות ארגונמיים לבתי ספר יכולים לסייע בשיפור יכולות הלמידה של התלמידים שלכם, לסייע בשמירה על בריאות פיזית ונפשית ונסקור מחקרים שמוכיחים את העובדה כי קיים קשר ישיר בין יציבות לבין שמחת חיים ובריאות.

תשבו זקוף! אין אחד שלא אמרו לו את המשפט הזה עשרות ואפילו מאות פעמים במהלך חייו, ההורים המורים ואפילו החברים. ישנה חשיבות גבוהה לשמירה על יציבה נכונה עוד מגיל קטן, מחקרים מראים כי קיים קשר ישיר בין יציבה נכונה לבריאות האדם. ישיבה זקופה מסייעת לשמור על בריאות יזית ונפשית, יכולה למנוע חרדה, דיכאון, כאבים שונים ולשפר בצורה משמעותית את הפרודקטיביות.

כיסאות ארגונמיים לבתי ספר והשפעתם על התלמידים שלכם

הקשר בין יציבה נכונה לבריאות פיזית ונפשית

הרבה אנשים לא מייחסים חשיבות גבוהה ליציבה נכונה ולא מבינים את ההשלכות החמורות של ישיבה כפופה שעלולה להשפיע על כולנו בטווח הארוך. ישיבה כפופה עלולה לפגוע בגב, בכתפיים, הצוואר ובירכיים שלנו ולגרום לנו להיות חשופים לפציעות ובעיות בריאותיות שונות. בנוסף, קיים קשר ישיר בין זרימת חמצן ודם לקויים בגוף לבין ישיבה כפופה מה שמוביל לעייפות ובעיות ריכוז.

מחקר שבוצע באוניברסיטת סן פרנסיסקו בדק את השפעת צורת הישיבה על הדרך בו סטודנטים זוכרים חוויות עבר. הקבוצה שנבדקה התבקשה להיזכר בחוויות שליליות וחיוביות בו זמנית פעמיים – פעם אחת תוך כדי ישיבה זקופה והפעם השנייה בישיבה כפופה. תוצאות המחקר הראו שהתלמידים שישבו בצורה זקופה חוו את הזיכרונות החיוביים לעומת התלמידים שישבו בצורה כפופה שחוו את הזיכרונות השליליים – מה שמוכיח קשר ישיר בין יציבה נכונה לשמחה.

מחקר נוסף שבוצע באוניברסטית הרווארד מוכיח את הקשר הישיר בין יציבות נכונה לבריאות נפשית שמתבטאת בחרדה, מתח ודיכאון. על פי המחקר, ישיבה זקופה שיפרה תסמינים של חרדה, מתח ודיכאון וגרמה לשיפור בריאותם הנפשית של הנבדקים.

הדרכים לשמירה על יציבות נכונה

כסאות ארגונמיים לבתי ספר והשפעתם על התלמידים שלכם

1. ביצוע תרגילים שונים לשיפור היציבה –

תרגילים פיזיים שונים כמו מתיחות, יוגה ועוד יכולים לסייע בחיזוק הגוף ושמירה על יציבה נכונה. תוכלו ללמד את התלמידים שלכם תרגילים שונים כחלק משיעור ספורט שילמדו אותם איך לשמר יציבה זקופה.

2. ישיבה נכונה על הכיסא-

כדי לשמור על יציבה נכונה תנסו לשבת על כל כיסא שאתם משתמשים בו בצורה הבאה: שבו עד הסוף, יישרו את הגב שיגע במשענת ותשמרו על גב ישר.

3. שימוש בריהוט ארגונימי בבית הספר-

בחירת ריהוט ארגונומי לבית הספר שלכם יסייע בשמירה על היציבות של התלמידים.

ריהוט ארגונומי לבית ספר – מה זה אומר?

ריהוט ארגונומי לבית ספר הוא ריהוט שמשלב נוחות ושמירה על הבריאות של התלמידים. מדובר על ריהוט איכותי, שמותאם לתלמידים ונחשב לאפשרות הטובה ביותר עבור בתי ספר שלא מוכנים להתפשר על הנוחות של תלמידיהם. רהיטים מסוג זה נועדו לתמוך ביציבה ולספק חווית ישיבה נוחה, שיכולה לסייע בהפחתת העומס הפיזי שחווים התלמידים בישיבה ממושכת.

סאות ארגונומיים לבתי ספר

היתרונות בבחירת ריהוט ארגונומי לבתי ספר

  • נוחות – ריהוט ארגונומי הוא ריהוט שמותאם לתלמידים שלכם וככזה הוא ריהוט נוח יותר.
  • תמיכה – ריהוט ארגונומי מספק תמיכה מלאה לגוף התלמידים שלכם ובך עוזר לשמור על יציבה נכונה לאורך שעות הלימוד.
  • נראות – ריהוט ארגונומי משפר את הנראות הכללית של החלל, הוכול לגרום לכיתה להיראות יפה ומודרנית יותר.
  • שיפור הישגים – ריהוט ארגונומי מסייע בשיפור ההישגים הלימודיים של התלמידים בכך שמסייע בשיפור הריכוז ומאפשר למידה לזמן ארוך יותר בריכוז גבוהה.

דוגמאות לריהוט ארגונומי לבית ספר

אנחנו ב- SpaceBook, המשווקים הבלעדיים של חברת Mirplay בישראל מספקים ריהוט ארגונומי מתקדם לבתי ספר ולמוסדות החינוך השונים. אנו מחזיקים מלאי ריהוט גדול שזמין לרכישה באופן קבוע ושמים דגש על ארגונומיות, חדשנות ומודולריות. כחלק מהמוצרים שלנו תוכלו למצוא:

כסאות תלמיד

כסאות ארגונומיים לבתי ספר של SpaceBook

אנו מחזיקים מעל ל – 13 דגמי כסאות שמתאימים למוסדות הלימוד השונים. אחד מהכסאות המומלצים שלנו הוא כיסא בית ספר מדגם – MIA BASIC שמגיע עם מושב ארגונומי עשוי מפוליפרופילן שמשפר את היציבה ומאפשר תנועה קלה לתלמידים, עשוי מבנה מתכת ובעל מנגנון למניעת החלקה.

שולחנות ארגונומיים לבתי ספר של SpaceBook

בנוסף, אנו מחזיקים מעל ל – 25 דגמי שולחנות שמתאימים למוסדות הלימוד השונים. אחד מהשולחנות המומלצים שלנו הוא שולחן בית ספר מלבני מדגם – RECTANGLE שמגיע במבנה מתכת וגימור לבן. הייתרון המשמעותי של שולחן זה הוא אפשרויות הכוונון והתאמתו לגובה התלמיד מה שמאפשר לשמור על יציבות נכונה, מאפשר לתלמיד לשבת זקוף ומגביר את הפרודוקטיביות.

לסיכום

לישיבה זקופה ויציבה נכונה חשיבויות רבות הן בפן הבריאותי, הנפשי והלימודי. ריהוט ארגונומי לבית ספר מסייע לתלמידים בשיפור חווית הלמידה בצורה משמעותית ומספק לכם המנהלים והמורים אפשרות להעביר את השיעור בצורה חלקה ואפקטיבית יותר.

אם אתם מעוניינים להפיק את המירב מהתקציב שלכם ולשפר את הישגי בית הספר אנחנו מזמינים אתכם לבחור בריהוט הארגונומי המעוצב שלנו ובטוחים שתקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם!

אנחנו זמינים עבורכם לכל שאלה או ייעוץ בנוגע לכסאות ארגונומיים, רק השאירו פרטים בטופס כאן למטה ומבטיחים לחזור אליכם במהרה 🙂