9 שולחנות בית ספר חדשניים ללמידה אפקטיבית

9 שולחנות בית ספר חדשניים ללמידה אפקטיבית

אז איך בוחרים שולחן בית ספר שיצור את הסביבה האופטימליים ללמידה? ריכזנו מידע על שולחנות בית ספר חדשניים ויפיפיים עם הסבר מפורט על היתרונות שהם מביאים איתם לכיתות הלימוד השונות.

אחת המשימות החשובות ביותר של כל מנהל ומורה במוסד חינוכי היא הבטחת הצלחת תלמידיו ולא מדובר במשימה פשוטה כלל. כדי לעמוד במשימה המורכבת הזו, אנשי הצוות החינוכי מוצאים עצמם פעמים רבות מנסים בדרכים יצירתיות ליצור סביבת לימוד שתעודד למידה אפקטיבית, תשמור על ריכוז גבוהה בקרב התלמידים ובנוסף תהיה מהנה וחווייתית. 

בין הדרכים השונות ליצירת סביבת לימוד מיטבית, בולטת אחת מרכזית שלא תמיד חושבים עליה במחשבה הראשונית והיא התאמת שולחנות בית ספר נכונה לכיתת הלימוד, תוך התחשבות בגורמים מרכזיים כמו מודולריות, עיצוב מרשים, נוחות, פונקציונליות ועוד. 

שולחנות לבתי ספר

השולחנות החדשנים ויפיפיים שלנו שאתם חייבים להכיר

ב- SpaceBook’, אנו מקפידים לספק לכם את הריהוט המתקדם והאיכותי ביותר בשוק, כזה שעובר בדיקות מחמירות ועומד בתו התקן האירופאי המחמיר – EN1972. כל רגלי השולחנות שלנו מחוברות באמצעות ברגים מוברגים, ללא צורך בקידוח, מה שמבטיח עמידות גבוהה יותר. השולחנות שלנו מגיעים במגוון צורות, חלקם עם גלגלים לניידות קלה, אחרים מתקפלים לאחסון נוח שלא תופס הרבה מקום בחלל, וחלקם מתכווננים לגבהים שונים. כל השולחנות מעוצבים בקפידה וייחודיים ביופיים, ומוסיפים סגנון וחדשנות לכל סביבה לימודית!

לאחרונה, אנו עדים לעלייה משמעותית בהבנת חשיבותן של שולחנות בית ספר ומעבר מחשיבה על שולחן ככזה שמשמש להנחת החפצים בלבד אל הבנה ששולחן לימוד שמותאם לחלל ולתלמידים משפר בצורה משמעותית את האפקטיביות, הריכוז ואפילו הנראות הכללית של הכיתה! 

כדי להקל עליכם בבחירת השולחן המתאים ביותר לחלל הלמידה שלכם, ריכזנו בטבלה הבאה את המאפיינים המרכזיים של כל אחד מ-9 השולחנות שבחרנו לסקור. הטבלה כוללת את צורת השולחן, האם גובה השולחן מתכוונן או לא, והגודל שלו.

בהמשך המאמר תוכלו לקרוא קצת יותר על כל שולחן ואף לבקר בדף המוצר הכולל מפרט טכני.

השוואה בין שולחנות בית ספר

שולחנות בית ספר עגולים

שולחנות לימוד עגולים מאופיינים בדרך שבהם ניתן ללמוד בצורה קבוצתית. היתרונות של שולחנות עגולים הם הקרבה שהם מספקים לתלמידים היושבים בשולחן שמתבטאת בשיתוף פעולה במהלך השיעור והאפשרות ליצירת סביבת למידה קבוצתית שמעודדת השתתפות פעילה בחומר הנלמד וריכוז מיטבי בשיעור. 

אחד מדגמי השולחנו המומלצים שלנו בקטגוריית שולחנות עגולים לכיתות לימוד הוא שולחן הלימוד העגול מדגם –Table B, שולחן מתכוונן למספר גבהים שונים לבחירה, בקוטר של 100 ס”מ שמגיע עם משטח MDF וציפוי PVC. הוא עומד בתקן בטיחות מחמיר ומגיע עם שנתיים אחריות.

בנוסף, באותה קטגוריה ניתן למצוא את שולחן Hexa. שולחן זה אינו עגול כשהוא עומד לבדו, אך כאשר מציבים חמישה שולחנות Hexa זה לצד זה, הם יוצרים שולחן עגול ומודולרי. עיצוב זה מאפשר ישיבה יחידנית לכל שולחן בנפרד או ישיבה קבוצתית כאשר השולחנות מחוברים יחד, מה שמקדם למידה בשיתוף פעולה ואינטראקציה קבוצתית. יתרון ייחודי נוסף הוא האפשרות לקפל ולאחסן את השולחן בקלות בעת הצורך.

שולחנות מודולריים לבתי ספר

שולחנות לימוד מודולריים מאפשרים גמישות והתאמה למרחב בצורה הטובה ביותר, הם מגיעים לעיתים קרובות עם תכונות מיוחדות כמו גלגלים, גבהים מתכווננים ועיצובים ארגונומיים המקדמים יציבה ונוחות. המטרה העיקרית של שולחנות לימוד מודולריים היא יצירת סביבת למידה דינמית ואינטראקטיבית, אותה ניתן להתאים לצרכים המשתנים של התלמידים והמורים כאחד. הסתגלות זו מעודדת למידה פעילה ושיתוף פעולה בין התלמידים וכך שולחנות אלו מסייעים בטיפוח חווית למידה מרתקת ויעילה יותר, מה שמגדיל את סיכויי הצלחת התלמידים בצורה משמעותית.

מלבד שולחן Hexa, עליו דיברנו בפסקה הנ”ל, ניתן למצוא בקטגוריה זו עוד כמה שולחנות בית ספר מודולרים יפיפיים כמו: 

שולחן Octa

 שולחן בית ספר עם גלגלים במבנה מתכת וגימור לבן. זהו שולחן מודולרי שניתן להסב אותו לפי הצורך לסביבות למידה שונות, כגון קבוצות קטנות, עבודה עצמית או הרצאות. בעזרת שולחן Octa תוכלו לשנות את סביבת הלמידה בקלות ובמהירות. גם שולחן זה כמו ה-Hexa, ניתן לקיפול בקלות מה שמאפשר אחסון נוח בעת הצורך. 

שולחנות מודולריים לבתי ספר

שולחן Wave

שולחן בית ספר עם גלגלים במבנה מתכת וגימור לבן, עם רגל מתכווננת לגובה ממידה 1 עד 6. הוא מאפשר שילובים שונים לעבודה בקבוצות או בנפרד, מה שהופך אותו לאידיאלי לסביבות למידה משתנות.

שולחן Arrow

שולחן בצורת חץ המאפשר סידור גמיש וחדשני בכיתה. עיצובו הייחודי מקדם יצירתיות ומשפר את הארגון של סביבת הלמידה.

שולחנות לימוד גבוהים

שולחנות לימוד גבוהים מאופיינים ביכולת התאמתם ללמידה בעמידה, שנחשב לאחד מהפתרונות היצירתיים המסייעים בהגברת הריכוז לאורך כל שעות הלימוד. בחירה בשולחנות גבוהים לכיתת הלימוד תבטיח את ניצול מלוא ריכוז התלמידים לאורך שעות הלימוד, ובנוסף תסייע בשמירה על בריאותם תוך סיוע בזרימת דם תקינה. כחלק מהשולחנות בקטגוריה זו תוכלו למצוא את:

שולחנות מעבדה גבוהים לבית ספר

שולחן Rectangle-Plus

שולחן בר לבית ספר במבנה מתכת וגימור לבן, אידיאלי לעבודה בקבוצות בחדרי מדעים. רגל מתכווננת לגובה במידה 8. קל משקל ומתאים לכל סביבה למידה.

שולחן Space Plus

שולחן בר גבוה מלבני עמיד ופרקטי. עם מבנה מתכת, משטח עליון MDF וקצוות מעוגלים. מתאים לשימוש בכל סביבה אשר מתקיימת בה למידה. השולחן מתכוונן, קל משקל, וכולל מגירה אישית ומנעול.

שולחנות בית ספר מרובעים

 שולחנות לימוד מרובעים מספקים פתרון אידיאלי למקומות בהם נדרשת יציבות וגמישות בשימוש במרחב. הם מתאימים במיוחד לכיתות בהם יש צורך בשולחנות נפרדים או לחילופין בשולחנות הניתנים לשילוב לצורך עבודה קבוצתית.

 שולחנות בית ספר מרובעים מציעים יתרונות של ניצול מרבי של שטח הכיתה ויצירת סידור גמיש בהתאם לצרכים השונים של המורים והתלמידים.

שולחנות כיתה

שולחן Rectangle

שולחן בית ספר מלבני במבנה מתכת וגימור לבן. אידיאלי לעבודה בקבוצות. רגל מתכווננת לגובה ממידה 1 עד 6. קל משקל.

שולחן Square

שולחן בית ספר ריבועי ומתכוונן, עשוי במבנה מתכת ובגימור לבן. זהו שולחן אידיאלי לכיתות לימוד, מאפשר שילובים שונים לעבודה בשת”פ או בנפרד.

שולחנות בית ספר נוספים

בעמוד השולחנות באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שולחנות נוספים שמציעים פתרונות מתקדמים לצרכים חינוכיים שונים. השולחנות כוללים מגוון פיצ’רים כגון רגליים מתכווננות לגבהים שונים, גלגלים לניידות מקסימלית, מגירות אחסון אישיות ואפשרויות קיפול לניצול מיטבי של השטח. השולחנות מעוצבים בגימורים איכותיים ובמגוון עיצובים המותאמים לשימוש בגני ילדים, כיתות לימוד, לימודים מחוץ לכיתה, חדרי מדעים ומרכזי הדרכה ובכל סביבה אשר מתקיימת בה למידה. השולחנות שלנו מספקים עמידות ונוחות בשימוש יומיומי ומקדמים סביבת לימוד דינמית ואינטראקטיבית.

שולחן ללימוד חוץ

צרו קשר עם הצוות שלנו עוד היום במספר 03-5304050 או השאירו פרטים כאן בתחתית העמוד לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומותאמת לצרכים שלכם, נשמח לעמוד לרשותכם ולספק ייעוץ אישי ומקצועי.