מלאי זמין וללא עיכובים בשל המצב

כיסא סטודנט – אחד הרהיטים החשובים ביותר עבור הסטודנטים

כיסא סטודנט – אחד הרהיטים החשובים ביותר עבור הסטודנטים

אחד הרהיטים החשובים ביותר עבור הסטודנטים הוא הכיסא. סטודנטים כידוע צריכים לשבת במשך שעות ארוכות כדי לתרגל, לקרוא חומר לימודי, להתכונן למבחנים ולבצע מטלות אקדמיות.

כמובן שלמידה רבה מתבצעת תוך כדי ישיבה מול מחשב. מכאן ניתן להבין כי כיסא סטודנט חייב לתמוך בגופו, לאפשר לו לעבוד בצורה נוחה ואף לשבת במשך שעות ארוכות. היום ניתן לבחור בין מגוון סוגים של כיסאות סטונדטים שמתאימים לדרישות הלימוד הנוקשות. הכלל החשוב ביותר בעת בחירת כיסאות סטודנטים איכותי הוא לוודא שהכיסא ארגונומי, נוח לישיבה ומתאים למשתמש מבחינות שונות.

כיסאות סטודנטים ארגונומיים

קווים מרכזיים "לדמותו" של הכיסא האיכותי שיקל על הלמידה וימנע פגיעה פיזית

כיסאות סטודנטים ארגונומיים מספקים תמיכה מלאה לשלד, לשרירים ולמפרקים, כיסא סטודנט מסוג זה תוכנן באופן שמתייחס לתנוחות של הגוף כאשר יושבים ליד שולחן או מול מחשב. כיסא ארגונומי יהיה ניתן לנדנוד, קימור וכיוונון, אלו הם המאפיינים הבסיסיים של כיסא מסוג זה.

כיסאות ארגונומיים יתאימו לכל מבנה גוף – בין אם מדובר על אנשים בעלי משקל גבוה או נמוך ובין אם מדובר על אנשים גבוהים מאוד או על אנשים נמוכים. במקרה הצורך, ניתן גם להזמין כיסא שמעוצב באופן אישי. כיסא שמותאם לסטודנט באופן אישי יקרא: "כיסא אורתופדי".

נוסף על המאפיינים שהוזכרו, חשוב לבחור בכיסא שניתן לשנות את גובהו – להגביה אותו או להנמיך אותו בהתאם לצורך.

בעת הישיבה יש להקפיד על כך שכל כף הרגל תיגע ברצפה. משום שמדובר על ישיבה ממושכת, חשוב לבדוק גם את הריפוד של הכיסא. ראשית, יש לבחור בכיסא סטודנט שמכיל ריפוד, משום שלא כל הכיסאות מרופדים. הריפוד יכול להיות עשוי מבדים, חומר דמוי עור או עור. יש לוודא שהריפוד נוח ונעים ולא גורם להזעה.

תחום הכיסאות הארגונומיים ממשיך להתפתח והיום ניתן למצוא גם כיסאות נוחים וקלים להזזה שמגיעים עם פתרון אחסון, שימוש בכיסאות אלו מתאים במיוחד לסטודנטים שנעים בין דיונים ולומדים בקבוצות.

מחפשים ריהוט למוסדות ציבור? לחצו כאן >> 

כיסאות סטודנטים

כיסא סטודנט ארגונומי שמלווה את הסטודנט לאורך זמן – השקעה לטווח הרחוק

כיסא סטודנט שאינו ארגונומי או גרוע מכך – כיסא שאפילו לא מכיל משענת לידיים או משענת לגב, יגרום לשרירים להתאמץ, יקשה על ישיבה ממושכת ויוביל לכאבים חזקים.

כדי למנוע פגיעה בגוף, חשוב מאוד לבחור כיסא ארגונומי ולוודא שהוא ניחן בכל המאפיינים שהוזכרו ואף באפשרויות נוספות שמשפרות את הישיבה ומקלות על הגוף.

בחירה בכיסא ארגונומי תאפשר לסטודנט ללמוד בצורה טובה ותפחית את הסיכוי לכך שהוא יסבול מכאבים בשרירים ובמפרקים.

כיסא סטודנט ארגונומי איכותי שמתאים לסטודנטים יהיה עמיד ביותר, כך שיהיה ניתן להשתמש בו למשך זמן רב. כדי לוודא שהכיסא איכותי יש לבחון לא רק את המאפיינים שהוזכרו, אלא גם לבדוק האם הוא מחזיק בתו התקן הדרוש והאם הוא מגיע עם אחריות.

באותו נושא

צור קשר
Copyright © 2024 Spacebook – כל הזכויות שמורות.
homechevron-down